-
-

61
Hokejová extraliga, 3. čtvrtfinále: 2:3 na sam. nájezdy (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Slavia vyhrála v Třinci na nájezdy (16.03.2006) - T ř i n e c - Ani na třetí pokus třinečtí hokejisté nedokázali slušně rozehranou čtvrtfinálovou partii proti Slavii dotáhnout do vítězného konce. Naopak. K úspěchu jim nepomohlo ani domácí prostředí, kde podlehli 2:3 po samostatných nájezdech. Ten rozhodující dal hostující útočník Tomáš Vlasák. Slavia vede 3:0 na zápasy a už v pátek může postoupit.....pokračování

62
Hokejová extraliga, třetí čtvrtfinále: České Budějovice - Liberec 7:3 (0:0, 5:1, 2:2)
Budějovická senzace pokračuje (16.03.2006) - Č e s k é B u d ě j o v i c e - České Budějovice i ve třetím čtvrtfinále hokejové extraligy porazily favorizovaný Liberec a už v pátek mohou v případě další výhry slavit senzační postup do semifinále. Na domácím ledě rozhodla jejich branková smršť v úvodu druhé třetiny, kdy daly soupeři čtyři góly a vyhnaly z branky Milana Hniličku. Vyhrály 7:3 a v sérii vedou 3:0.....pokračování

63
Čtvrtfinále play-off hokejové extraligy: České Budějovice - Liberec 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Liberec zabojoval a drží naději na postup (17.03.2006) - Č e s k é B u d ě j o v i c e - Vítěz základní části hokejové extraligy z Liberce přijel do Českých Budějovic pokusit se udržet šance na postup do semifinále play-off a v nervy drásajícím utkání vybojoval těsnou výhru 2:1. Severočeši tak snížili stav série na 1:3 a v pátém utkání se pokusí pokračovat ve zvratu před vlastním publikem
.....pokračování

64
Čtvrtfinále hokejové extraligy, 4. zápas: Třinec - Slavia 3:4 v prodl. (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
Slavia je v semifinále, zvítězila i počtvrté (17.03.2006) - T ř i n e c - Hokejisté Slavie jsou prvními semifinalisty letošního ročníku extraligy. Ve čtvrtém utkání čtvrtfinálové série play-off zvítězili na ledě Třince 4:3 v prodloužení, když v jeho páté minutě vstřelil rozhodující gól Kadlec. Slávisté tak třineckého soupeře vyřadili v nejmenším možném počtu zápasů.....pokračování

65
Čtvrtfinále play-off, třetí zápas: Sparta - Zlín 4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
Sparta vydřela výhru nad Zlínem v závěru (18.03.2006) - P r a h a - Sparta slaví vydřené vítězství. Ve třetím zápase čtvrtfinálové série hokejového play-off se Zlínem sice vedla 2:0 a vypadalo to na jednoznačnou záležitost, hosté ale dokázali vyrovnat. Šest gólů padlo v přesilovkách, pouze ten rozhodující z hole Marka Černoška ne. Pražané snížili stav série na 1:2

66
Čtvrtfinále play-off hokejové extraligy: Znojmo - Vítkovice 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Znojmo dvěma góly sestřelil Zbyněk Irgl (18.03.2006) - Z n o j m o - Dva rychlé góly na konci druhé třetiny nasměrovaly hokejisty Vítkovic k výhře ve Znojmě. Ve třetím čtvrtfinále play-off se Znojmo neprobralo z útlumu, v němž odehrálo třetí duel. Čakajík sice ještě současně s druhou sirénou snížil, ale ve třetí části vrátil hostům dvoubrankové vedení Irgl. Vítkovice vedou v sérii 2:1.....pokračování

67
Čtvrté čtvrtfinále hokejového play-off: Znojmo - Vítkovice 3:1 (1:0, 2:0, 0:1). Stav série 2:2
Vítkovice srazil zkrat gólmana Pince (19.03.2006) - Z n o j m o - Chyba brankáře Pince pomohla Znojmu k vyrovnání čtvrtfinálové série s Vítkovicemi. Ostravský brankář při oslabení rozehrál přímo na hůl Juraje Štefanky a ten pohodlně přidal druhý gól Znojma. Třetí branku přidal vzápětí z nájezdu v oslabení Plášek a Znojmo už náskok nepustilo. Porazilo Vítkovice 3:1

68
Čtvrté čtvrtfinále hokejového play-off: Sparta - Zlín 3:2 (1:2, 1:0, 1:0). Stav série 2:2
Sparta otočila zápas a smazala náskok Zlína (19.03.2006) - P r a h a - Hokejová Sparta dokázala vyrovnat čtvrtfinálovou sérii se Zlínem. V nedělním utkání nerezignovala, i když brzy prohrávala 0:2. Zlín se soustředil jen na obranu a Sparta ho za to potrestala. Při prvním gólu Pražanů se navíc Zlínu zranil brankář Murín a domácí zápas otočili. Vítězný gól vsítil ve 45. minutě kapitán Chabada.....pokračování

69
České Budějovice postoupily přes vítěze základní části. V semifinále vyzvou Slavii
Senzace dokonána. Liberec je vyřazen (20.03.2006) - L i b e r e c - Vítěz základní části hokejové extraligy v play-off skončil. Hokejisty Liberce senzačně vyřadil z bojů o titul tým Českých Budějovic. V pátém utkání čtvrtfinálové série prohrál Liberec na svém ledě vysoko 2:6 a celkově 1:4 na zápasy. Tým, který v základní části zdobila domácí neporazitelnost, na svém ledě v play-off ani jednou neuspěl

70
Čtvrtfinále hokejového play-off: Zlín - Sparta 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Sparta poprvé vyhrála ve Zlíně, v sérii vede (21.03.2006) -
Z l í n - Jediný gól rozhodl o vítězství Sparty. Ta v další urputné bitvě urvala první vítězství ve Zlíně a ve čtvrtfinálové sérii se ujmula vedení 3:2 na zápasy. Marná byla snaha domácích, kteří celou třetí třetinu tlačili. Vyrovnání se nedočkali. Šestý a možná už rozhodující zápas se hraje ve čtvrtek v Praze.....pokračování