91
Finále hokejové extraligy, druhý zápas: Slavia - Sparta 2:1
Vyrovnáno. Slávisté napodruhé zvítězili
(10.04.2006) -
P r a h a - Přestože byli slávističtí hokejisté po většinu druhého finále lepší, z řady šancí vytěžili jen dvoubrankové vedení. O vítězství se tak nakonec strachovali až do samotného závěru. Marek nečekaně snížil na 2:1 a Sparta se hnala za vyrovnáním. Marně. Nepomohla jí ani hra bez brankáře. Slavia finálovou sérii vyrovnala na 1:1.....pokračování

92
Finále play-off hokejové extraligy: Sparta - Slavia 2:1 v prodloužení
Sparta ve finále vede. Udeřila v prodloužení (13.04.2006) - P r a h a - Sparta ve finále hokejové extraligy vede. Po 101 vteřině prodloužení předložil v přečíslení dva na jednoho Petr Ton puk Josefu Strakovi a Petr Franěk byl bez šance. Slavii se nevyplatil risk, když do nastaveného času poslala tři útočníky a jen jednoho obránce. Sparta vyhrála třetí finálovou bitvu 2:1.....pokračování

93
Finále hokejové extraligy, čtvrtý zápas: Sparta - Slavia 3:2 (0:2, 0:0, 3:0)
Slavia opět propadla, Sparta je krok od titulu (14.04.2006) - P r a h a - Třetí třetina jako by byla pro Slavii zakletá. Už potřetí v ní ve finálové sérii se Spartou přišli o náskok i o vítězství. Stačí ještě jedna porážka a mistrovský sen se Růžičkově partě rozplyne. Slávisté vedli 2:0, ale během dvanácti minut poslední části třikrát kapitulovali. Sparta doma v play-off ještě neprohrála.....pokračování

94
Páté finále hokejového play-off. Slavia - Sparta 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Slavia žije. Vynutila si šesté finále (17.04.2006) - P r a h a - Šance hokejistů Slavie na zisk mistrovského titulu žije. Sparta nedokázala na jejím ledě před rekordní extraligovou návštěvou využít první příležitost k rozhodnutí finálové série. Hosté sice dvakrát vedení Slavie dorovnali, na vítěznou branku Tomáše Divíška v přesilovce už ale odpovědět nedokázali
.....pokračování

95
Šesté finále hokejové extraligy: Sparta - Slavia 3:0 (0:0, 2:0, 1:0). Konečný stav série 4:2
Sparta druhý mečbol využila. Je mistrem (21.04.2006) - P r a h a - Všechna trápení jsou zapomenuta. Sparťanští hokejisté, kteří se během sezony potáceli ve spodní polovině tabulky a o postup do play-off bojovali do posledního kola, senzačně slaví mistrovský titul. Dokázali ustát odpor favorizované Slavie a porazili ji 4:2 na zápasy. Gólman Petr Bříza se navíc rozloučil s kariérou na vrcholu. A s čistým kontem